Dotcom

Logistika elektronického predaja: potreba osobného prístupu

Odvetvie logistiky sa už nejaký čas mení. Vzhľadom na narastajúci počet online nákupov rastie dopyt po extra úložnom priestore. Maloobchodníci chcú svojim zákazníkom ponúkať najlepšiu zákaznícku skúsenosť online, a to začína optimálnym logistickým zariadením a bezpečným pracovným prostredím. Napríklad distribučné centrá musia pozostávať z dostatočného množstva nakladacích dokov a priestoru pre kamióny na manévrovanie. Či už ide o veľké distribučné centrum mimo mesta alebo malé distribučné centrum v blízkosti mestských oblastí, Loading Systems vám môže pomôcť nájsť správne riešenie.

Loading Systems Ecommerce

Zmena z paliet na balíky

Tovar dnes čoraz častejšie odchádza z budovy vo forme malých až stredne veľkých balíkov namiesto veľkých paliet. Tam, kde sa predtým uskutočňovali veľké dodávky do obchodov, teraz zásielky často pozostávajú z balíkov, ktoré sa doručujú priamo spotrebiteľovi. Rozhodujúcu úlohu v tom zohráva rýchlosť a efektivita.

Riešenie? Nakladací mostík pre dodávky, ako aj veľké nákladné autá

Často vidíme, že mnohé spoločnosti Dotcom používajú samostatné nakladacie rampy pre svoje dodávky a nákladné autá. Výsledok? Kvôli použitiu dvoch typov nakladacích dokov sa stráca veľa miesta, čo znamená, že tok tovaru možno regulovať menej efektívne.

S nakladacím mostíkom Loading Systems Combi je tento problém minulosťou. Nakladací mostík Combi umožňuje nakladanie a vykladanie oboch typov vozidiel na tej istej nakladacej rampe! Takto vždy využívate všetky nakladacie rampy pre tok vášho tovaru.

Combidock leveller

Mostík Van-Dock: jednoduché použitie a bezpečnosť v jednom

Van-Dock leveller Loading Systems

S rastúcim počtom online nákupov je na cestách stále viac malých nákladných áut a dodávok. Mostík Van Dock je na to jedinečným riešením typu všetko v jednom. Pre automatickú prevádzku sa mostík Van-Dock skladá z: nakladacieho mostíka, stupňovitého doku a ovládacej skrinky integrovanej v jednom.

  • Jednoduchá inštalácia
  • Poskytuje bezpečné a efektívne pracovné prostredie pre nakladanie a vykladanie
  • Dodávka a malé nákladné autá môžu ľahšie zaparkovať
  • Dá sa prispôsobiť konkrétnej situácii zákazníka