Informácie o koronavíruse (COVID-19)

Chceme vám oznámiť, že pozorne sledujeme situáciu týkajúcu sa COVID-19 a zaviedli sme preventívne opatrenia s cieľom zabezpečiť zdravé prostredie pre vás a vašich zamestnancov pri ich kontaktoch s našimi inžiniermi a predajcami.
 

Pozorne sledujeme Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO) a miestne zdravotnícke agentúry, pokiaľ ide o najnovší vývoj týkajúci sa COVID-19 a riadime sa usmerneniami vlády a úradníkov pre verejné zdravie. Odporúčania týchto agentúr týkajúce sa vhodných opatrení v oblasti ochrany zdravia a bezpečnosti posilňujeme našimi vlastnými miestnymi riadiacimi tímami.
 

Ak máte naplánovanú údržbu, opravu alebo výmenu (renováciu / aktualizácie)


Keď je naplánovaná pravidelná údržba, oprava alebo výmena, mali by ste mať istotu, že robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme našu prácu vykonali v bezpečnom a / alebo minimálnom osobnom kontakte s vašimi zamestnancami.
 

Všetci naši inžinieri sú poverení dodržiavaním týchto smerníc*:

2 m distanceDodržiavajte vzdialenosť od zákazníka najmenej 2 metre

No hand shaking

 


Nepodávajte si ruky

Wash your hands

 

Uistite sa, že si vy a ostatní okolo vás pravidelne umývajú ruky mydlom a vodou a osušia si ich papierovou utierkou

Cough in elbowUistite sa, že keď vy a ostatní okolo vás kašlú a kýchajú, zakrývajú si nos a ústa lakťom

clean tools

 


Pravidelne čistite svoje vybavenie a nástroje

Stay home when ill


6.    Ak trpíte miernymi zdravotnými problémami, musíte zostať doma. Mierne zdravotné ťažkosti sú kýchanie, bolesť hrdla, výtok z nosa, ľahký kašeľ, zvýšenie telesnej teploty nad 38°C

quarantine


Nevstupujte na miesta, na ktoré sa kvôli koronavírusu alebo podozreniu naň vzťahuje karanténa. Ak tomu nedôverujete alebo máte pochybnosti, pred vstupom na akékoľvek miesto sa obráťte na svojho vedúceho


* tieto smernice sa môžu podľa vývoja situácie meniť. Pravidelne kontrolujte, či nepribudli najnovšie smernice.

 

Keď ste naplánovali stretnutie s našimi zamestnancami v oblasti predaja


Vzhľadom na dopad COVID-19 na to, ako pracujeme a predávame, sme poverili našich inžinierov a zamestnancov v oblasti predaja pokynmi, aby udržiavali bezpečné kontakty a čo najviac znížili počet osobných kontaktov. Začína to prácou z domu a končí (video) konferenčnými hovormi s vami namiesto fyzických stretnutí. Všetci predajcovia a inžinieri sú na to vybavení programom Skype for Business. Žiadame vás o podporu, zatiaľ čo budeme priebežne hodnotiť vývoj tejto epidémie. 
 

Ako môžeme ďalej prispievať k predchádzaniu príčin zraniteľnosti vašich zamestnancov / kolegov? 


Chlad, ochladzovanie alebo prievan sami osebe nespôsobujú prechladnutie. Prievan alebo ochladzovanie však môžu zvýšiť riziko infekcie. Výskum ukázal, že (náhle) ochladzovanie je stresovým faktorom, ktorý znižuje našu odolnosť a robí nás náchylnejšími na infekcie. Sliznice v nose a hrdle môžu byť náchylnejšie na infekciu, keď je chladno.
 

Spoločnosť Loading Systems ponúka rôzne riešenia, ako sú napr Těsnící límce a Rychloběžná vrata, ktoré chránia vašich ľudí a výrobky pred vonkajšími znečisťujúcimi látkami a výkyvmi teplôt a zároveň umožňujú častý príchod a odchod vozidiel.
 

dock shelters

Těsnící límce

Každý těsnící límec má své specifické vlastnosti a je vyvinut pro konkrétní tržní odvětví.

High Speed Doors

Rychloběžná vrata

Nechcete zpomalit logistický řetězec, ale chcete uzavřít vaši budovu nebo ji rozdělit do oddělení.

 

Chcete priame odpovede na vaše otázky alebo vedieť, ako naše riešenia môžu pomôcť vášmu podnikaniu? Kontaktujte niektorého z našich odborníkov.

Chceli by ste vedieť viac?


V prípade akýchkoľvek ďalších otázok týkajúcich sa našej politiky v oblasti situácie týkajúcej sa COVID-19 môžete chatovať priamo s niektorým z našich kolegov, poslať nám svoju otázku alebo zavolať nám na číslo +421 337 748 795. Urobíme maximum pre to, aby sme odpovedali na všetky otázky a poskytli čo najzrozumiteľnejšie informácie.

kontaktuj nás


Chceme sa vám vopred poďakovať za vašu dôveru v spoločnosť Loading Systems v súvislosti s tým, čo robíme, pričom našou prioritou je aj naďalej vaša bezpečnosť. 

We take care.